REHAU Bahçe Hortumları Artık Türkiye’de

0
305
rehau bahçe hortumları

REHAU’nun sulama hortumları artık Türkiye’ye geldi bahçe severlerin hem hayatını kolaylaştıran, hem de bahçe sulamayı daha eğlenceli hale getiren REHAU bahçe hortumları Yoğun kullanımlara Premium, orta-yoğun kullanıma Comfort, küçük bahçelere yönelik Allround su hortumları kullanacağınız her alan için özel üretildi. 

premium su hortumları nelerdirDünyada yapı teknolojileri alanında lider gösterilen REHAU,
Türkiye’de ilk kez bahçe ekipmanları ürünlerini vatandaşlarımızın beğenisine sunuyor. Özellikle EMEA bölgesinde (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) popülerliğe sahip olan REHAU bahçe hortumları çeşitleri, her alanda müşterilerine çok rahat bir kullanım imkanı sunuyor.

Çok yoğun kullanımlara yönelik PREMIUM sulama hortumları, orta – yoğun seviyede gereksinimlere uygun COMFORT bahçe hortumları ve daha küçük bahçelere yönelik ALLROUND su hortumları ile bahçelerinizi güzelleştirirken keyifte alıyorsunuz. TREND bahçe hortumu ürün serisi ise çevre bilinciyle hareket eden bahçe severler ve tasarıma önem veren müşteriler için özel olarak hazırlandı.

13 mm (1/2″) ile 50 mm (2″) arasındaki ölçülere sahip REHAU bahçe hortumlarının açıldıklarında uzunlukları 20 ile 50 mrehau premium bahçe hortumuetreye kadar ulaşıyor. REHAU ihtiyaç duyulması halinde 1000 metre uzunluğa kadar ulaşan hortum çözümleri de sunuyor. Bahçe hortumlarında renk tasarımı, hortum üzeri baskı veya ambalaj konusunda da özel istek ve ihtiyaçlara uygun üretim gerçekleştiriliyor.

REHAU bahçe hortumları, Türkiye’de süs bitkisi ve peyzaj sektörünün kurucusu Via Gardenia’nın Bodrum ve Ankara mağazaları ile Trendyol ve N11.com’daki online satış mağazaları aracılığıyla vatandaşlarımızın beğenisine sunulacak.

 

Önceki İçerikBinalar Hangi Durumlarda Depremde Zarar Görür?
Sonraki İçerikLiderlerin Büyük Buluşması ‘’Yeşil İş’’

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz