Yeni GROHE Eurosmart Bataryalarının Avantajları

0
295
grohe eurosmart mutfak bataryaları

t asarlanan model GROHE Fast Fixation Plus montaj süresini azaltırken GROHE Eurosmart, müşterilerine sunmuş olduğu çok sayıda çeşitlilik ve makul fiyat ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mutfak, evin en önemli bölümlerinden biri özellikle içinden geçtiğimiz bu zorlu süreç sonrasında insanlar evlerinde otururken en çok vakit geçirdikleri yerlerden biri de mutfak. Artık daha modern mutfaklar içerisinde vakit geçirmek istememizden dolayıda ihtiyaçlarımız çeşitlilik gösteriyor.

grohe eurosmart bataryaları Bataryada modern bir evde mutfak için çok önemli bir araçtır. Günlük işler için akıllı bir yardımcı hem yüksek kalitede hemde estetik açıdan güzel olmasını beklerken cazip fiyat beklentimizde oluşuyor.
Tam anlamıyla tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek banyo ve mutfak bataryaları global bir marka olan GROHE, popüler klasik Eurosmart’ın modernize güncellemesi ile, her türlü mutfağa uyumlu olan bir ürün ortaya çıkartıyor. Uygun fiyatta olması ve kullanıcı merkezli özellikleri ile kolay montajı da bir araya geldiği zaman anlamıyla karşılayan harika bir ürün ortaya çıkıyor.

GROHE Eurosmart Mutfak- Her Mutfak Ve Banyoya Uyum

İster bir mimar tarafından tasarlanan mutfaklar olsun, isterse bir tesisatçı tarafından tasarlanan mutfaklar olsun konu mutfak ürünleri olduğunda müşteriler çeşitleri görmek ve seçmek isterler.

eurosmart bataryaları nelerdirEurosmart’ın yeniden lansmanı ile, GROHE, geniş ürün çeşitliliği ve yüksek performans beklentisi olan müşteriler için harika bir ürün yelpazesi sunuyor. GROHE Eurosmart, U ve C şeklinde alçak, orta ve yüksek çıkış uçları ve parlak Chrome veya mat Supersteel olmak üzere iki yüzey seçenekleri ile sunuluyor. Aynı zamanda duvardan ankastre batarya olarak da temin edilebiliyor.Kullanışlı oluşu ve performans özellikleri ile yeni bir konfor düzeyi belirliyor. Spiralli ve dönen çıkış ucu varyantlarının yanı sıra farklı kış seçenekleri de mutfakta esnek bir görünüm sağlarken, Ayrıca, sürdürülebilir özelliklere sahip spesifik varyantlar mutfağın gelecekteki değişikliklerden etkilenmesini önlüyor: GROHE SilkMove ES ile donatılan Eurosmart bataryalar, normal bataryalara kıyasla kullanıcıların enerji tasarruf etmesine yardımcı oluyor, zira kumanda kolu orta konumdayken soğuk su akıyor. Ayrıca, GROHE EcoJoy özellikli Eurosmart bataryalarda bulunan performanstan taviz vermeksizin su akışını azaltan bir perlatör, bulaşıkları yıkarken doğal kaynaklarımızdan tasarruf etmek için mükemmel bir imkan sunuyor.

euro smart bataryaları nelerdir

GROHE Eurosmart, güvenlik ve sağlık açısından farklı avantajlarda sunuyor enilikçi çinko pres döküm süreci sayesinde, Eurosmart müşterilere güvenli su keyfi sunuyor. Sadece kirlerin girememesi için bataryanın yüzeyi pürüzsüz şekilde kapalı olmakla kalmıyor, aynı zamanda suyun kurşun ve nikel içermediğinden emin olmak için, özel iç su yolları da bulunuyor. Bu iç su yolları ile gövde malzemesi arasında hiçbir temas olmadığından, sıcak su ile dış yüzey arasında, sıcak yüzeylerden kaynaklanan yanmayı önleyen bir bariyer de bulunuyor. Bu, özellikle çocuklu evler için GROHE Eurosmart  bataryaları daha güvenli hale getiriyor.

GROHE Fast Fixation Plus İle Basit Montaj

GROHE Fast Fixation Plus, Eurosmart mutfak bataryasının basit  bir montaja sahip olduğu için hızlı kuruluma imkan sağlıyor ve zamandan tasarruf etmenize imkan veriyor. Eksiksiz mutfak çözümleri için, GROHE aynı zamanda uyumlu lavabolar, aksesuarlar ve atık sistemlerinden oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi  ile size seçme imkanı sunuyor.

Önceki İçerikEv Satın Alırken Bunları Mutlaka Kontrol Edin
Sonraki İçerikDrenaj Neden Yapılır?

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz