Dış Cephelerde Dekoratif Çözümler:Trespa

0
405
trespa nedir

Mardav firması tarafından geliştirilen Trespa Meteon panelleri, nefes alan cephe kaplama sistemi oluşturmak için kullanılan dekoratif özellikli malzemelerdir. Cephe kaplama sisteminin montajında öncelikli bir ısı, su yalıtımı ve alt kontrüksiyon yapılmasının ardından trespa Meteon Cephe Kaplama Panelleri cepheye monte edilmektedir. Trespa Meteon panellerinin montajı görünür ve gizli taşıyıcılı sistemler ile de yapılabileceği gibi yapıştırma sistemi ile de yapılabilmektedir.

Standart boyutları 3650×1860 mm; 2550×1860 mm; 3050×1530 mm; 4270×2130 mm olarak belirlenen paneller 6; 8 ;10; 13 mm kalınlıklarda üretiliyor.

Trespa Meteon panelleri 62 adet düz, 15 adet metalik, 17 adet ahşap ve 6 adet naturel renk seçeneğine sahiptir. Bu renkler pigment ile renklendirilmiş recine oluşturmaktadır ve dekoratif yüzeyi panelim kendisine entegre halindedir. Panellerin yüzeyine uygulanan Trespa patentli Elektron Bombardımanı Kürü (EBC) ile panellere 10 yıl renk solmazlığı garantisi verilmektedir.

Cephe Kaplama, tabelalar, balkon ve merdiven altları, balkon korkulukları, parapetler, kent mobilyaları gibi geniş bir kullanım ve uygulama alanına sahip kaplamalarla dekorasyon çözümlerinde farklılık yaratmak mümkün.

Önceki İçerikYapılara Doğru Yalıtım Seçeneği Baumit’De
Sonraki İçerikSade Ve Temiz Banyolar İçin Cleanline

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz