Kalekim, Uultrafuga Flex İle Üstün Derz Dolgu Özelliklerini Tek Üründe Topladı

0
252
kalekim üstün derz dolgu nedir

Kalekim’in yeni ürünü, her türlü kaplama malzemesinde güvenle uygulanmak üzere geliştirdiği ve silikon katkılı ve esnek derz dolgu ürünü ‘Ultrafuga Flex’ i tanıttı. Çimento esaslı, silikon katkılı, 2-20 mm derz aralığı için uygun esnek ve dayanıklı dolgu malzemesi Ultrafuga Flex ‘uygulandığı iç ve dış mekanlarda mükemmel sonuç veriyor. Türkiye yapı kimyasalları sektörünün öncü firmalarından Kalekim’in ürettiği, ‘Ultrafuga Flex’ kısa sürede mükemmelliyetçi tüketici ve profesyonellerin vazgeçilmez ürünü haline gelecek.

kalekim ultrafugaflex nedir

Banyodan mutfağa, balkondan terasa, her yerde güvenle kullanılabilen ‘Ultrafuga Flex’, tüm ebatlardaki seramik, granit, kotto, klinker, cam mozaik, mermer, doğaltaş gibi kaplama malzemelerinin derz boşluklarının doldurulmasında ve havuz, su deposu gibi ıslak hacimli mekanların yatay ve düşey uygulamalarında ideal çözümler sunuyor. Dış cephe, balkon, teras, alttan ısıtmalı sistem, depo gibi yoğun yaya ve yük trafiğinin yanı sıra ani ısı değişimlerinin olduğu yerlerde güvenle kullanılan Ultrafuga Flex; banyo, duş tuvalet gibi ıslak hacimlerde, mutfak gibi kolay kirlenebilen mekanlarda özellikle tercih ediliyor.

Türkiye’nin ilk tozumayan derz dolgusu, yüksek esnekliğe sahip yenilikçi ürün Ultrafuga Flex, zor kirlenen, kolay temizlenen yapısı ile de dikkat çekiyor. 2 mm’den 2 cm’e kadar geniş bir aralıkta uygulanabilmesinin yanı sıra, “Tozumaz” versiyonu, tozumama özelliği ile özellikle kapalı alanlarda daha konforlu bir uygulama imkanı sağlıyor.

Önceki İçerikDarbelere Dayanıklı Yalıtım Sistemi Baumıt Power Sistem İle Tanışın
Sonraki İçerikEgepen Deceuninck Dekor Lambri İle Duvarlarınıza Hayat Veriyor

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz