Kaleseramik Banyo tasarımındaki Yenilikçi Yaklaşımı Uniq Banyo Mobilyası ile XONE Design’dan Ödül Aldı

0
51
Kaleseramik Hakkında
Kaleseramik

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen XONE Design’da ödüller sahiplerini buldu. Seramik sektörüne bugüne kadar birçok inovatif ürün kazandıran Kaleseramik, teknoloji ve tasarımı bir araya getirdiği markası T-ONE by Kale’nin yenilikçi ürünü Uniq Banyo Mobilyası ile XONE Design’da tasarım ödülünün sahibi oldu.

Kendi markalarında olduğu kadar, sektörde de tasarım olgusunun içselleştirilmesi ve benimsenmesi için büyük çaba göstermeye devam eden Kaleseramik, ödüllü tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Kaleseramik’in Türkiye’nin en ince, en büyük boyutlu ve esneyebilen porselen levhası Kalesinterflex’in üstün özelliklerini kullandığı markası T-ONE by Kale’nin Uniq Banyo mobilyası, Altın Çekül’de aldığı ‘Yapıda İnovatif Ürün’ ödülünün ardından XONE Design’dan da tasarım ödülüyle döndü.

Tasarımcı Başak Ergin’in imzasını taşıyan yenilikçi ürün suyun, nemin ve buharın yoğun olduğu banyolar için uygun çözümler sunuyor. T-ONE By Kale Uniq banyo mobilyası serisi, hijyeni, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunarak banyolarda fark yaratıyor.

T-ONE By Kale Uniq Banyo Mobilyası 

Mimari ve dekorasyon gündemini yakından takip ederek, teknoloji ve inovasyonu tasarımla bir araya getiren Kaleseramik, iç mekanda kilit bir noktada olan seramiği kalıplaşmış tüketici davranışlarının dışına çıkarıyor.

Kalesinterflex’in üstün performansıyla üretilen ve tüketicilere uzun yıllar güvenle eşlik edecek T-ONE By Kale Uniq banyo mobilyası; çizilme, kırılma, lekelenme, aşınma direnci, sıcağa, soğuğa ve aleve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor.

Mermer, metalik, taş görünümlü farklı renk ve desen alternatifleriyle her banyoya uyum sağlayan Uniq serisi, üç farklı koleksiyonu ve modüler yapısı ile de her zevke uygun seçenekler sunuyor.

Önceki İçerikOYAK Çimento, 2021 Yılı Entegre Raporunu Yayınladı
Sonraki İçerikSiltaş Yapı Pendik’in En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesini Hayata Geçiriyor

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz