Osram Prevaled İle Yeni Nesil Aydınlatma Performansı

0
276
Osram Prevaled İle Yeni Nesil Aydınlatma
Osram Prevaled İle Yeni Nesil Aydınlatma Performansı

OSRAM PrevaLED modeli ile Aydınlatma teknolojisinin günümüz modern dünyasının vazgeçilmez mekanlarını aydınlatacak ve ışıltı kazandıracak yepyeni bir seri; PrevaLED COIN 35… Alışveriş merkezleri, hipermarketler, mağazalar ve perakende satış mağazaları için ışığı, yapılara değer katan bir unsura çeviren OSRAM, son teknoloji tasarımıyla çok çeşitli fırsatlar sunuyor.

Şık tasarımı, çok yönlü özellikleri, uygun maliyeti ve çok daha fazla parlaklık sağlayan ışık teknolojisiyle farklılık yaratan PrevaLED COIN 35, yeni nesil aydınlatma anlayışına yeni bir nefes getirmeye hazırlanıyor.

Her Zamankinden Daha Parlak, Daha Verimli

PrevaLED COIN 35 LED modüller 650 lm’e kadar ışık akışı sayesinde yüksek aydınlatma kalitesi ve performansı yükseltmektedir.  Ayrıca dış çapı 35mm olan kompakt boyutlarıyla da zorlu mimari yapılara müthiş uyum sağlıyor. Entegre alüminyum soğutma yüzeyi, aydınlatma armatürü içinde bu LED modülün kullanımını kolaylaştırıyor, en önemlisi de 24 ve 40 derece olmak üzere iki farklı optik açısı seçeneğiyle de aydınlatma atmosferini bireysel ihtiyaçlara cevap vererek ayarlamaya imkan tanıyor. PrevaLED COIN 35 LED modüller, Optotronic serisi DALI ve Phase-Cut driverlar ile kullanılarak da yapmaya imkan sağlayacaktır.

Önceki İçerikYale Ve Philips Hue İle Daha Akıllı Bir Ev Mümkün
Sonraki İçerikEn Çok İş Kazası Madencilik Ve İnşaat Sektöründe Yaşanıyor!

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz