Her Mevsim En Avantajlı Isı Yalıtımı

0
322
ısı yalıtımı nedir

‘Kale Mantolama’ ile kışın ısıtma, yazın da soğutma harcamaları yarıya iniyor
Her türlü iklim ve olumsuz hava koşullarına karşı 10 yıl ürün, 2 yıl uygulama garantisi sunduğu mantolama sistemi ile binaları koruma altına alan ‘Kale Mantolama’, tüketicileri yaz-kış konforlu bir yaşam standardına kavuşturuyor.

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim’in ‘EPS’ ve ‘Taşyünü’ ile sunduğu ‘Kale Mantolama’ sistemi ile tüketiciler, doğalgaz ve elektrik faturalarında yüzde 50’ye varan oranlarda tasarruf elde ediyor.

Kışın ısıtma, yazın da soğutma ideal bir yalıtım sistemi sunan ‘Kale Mantolama’, uygulama sonrası hatalı çizim, montaj ve işçilik nedeniyle meydana gelebilecek hasarlara karşı da güvence sağlıyor.

kalekim montalama nedir

‘Kale Mantolama’dan Ayrıcalıklı Yalıtım Paketi

Bir binanın toplam inşaat maliyetinin yaklaşık yüzde 3’ü kadar bir maliyetle kurulan Kale Mantolama sistemi, elde edilen tasarrufla, 3 ila 5 yılda maliyetini karşılayıp, binanın ömrü boyunca tasarruf sağlamaya devam ediyor.

10 yıl ürün garantisi: Kale Mantolama boyalı paket sistemi 10 yıl ürün garanti kapsamında sunuluyor. ‘Kalekim ID’ ile paket içerisindeki ürünlerini tanıyan Kalekim, bu şekilde yapılan her uygulamayı garanti altına alıyor.
2 yıl uygulama garantisi: Kale Mantolama, boya dahil paket sistemine 2 yıl uygulama garantisi sunuyor.
Birbiriyle uyumlu paket sistem: Kale Mantolama sisteminin bileşenleri; paket içerisindeki aynı markalı ürünleri ile uyum, kalite ve güveni bir arada sunuyor. Böylece uygulamanın başarısını garanti altına alıyor.

kalekim montalama nasıl olur
Yüzde 50’ye varan tasarruf: Kale Mantolama, ısıtma ve soğutma amacıyla yapılan harcamaları azaltarak yüzde 50’ye varan tasarruf sağlıyor.
Uzman ekip desteği: Kale’nin sektördeki yarım asırlık birikimiyle hizmet veren ehliyetli kişilerden oluşan uzman ekip, satış sonrası da kesintisiz olarak müşteri desteği veriyor.

Kale güvencesi: Kalekim’in sektördeki 44 yıllık tecrübesini yansıtan Kale Mantolama’nın sunduğu tüm ürün ve uygulamalar, Kale markasının kalite ve güvencesini taşıyor. Sektörün en büyük üreticisi Kalekim, 2004 yılından bu yana kusursuz mantolamanın markası olarak faaliyet gösteriyor.

İşinin ustası ekip: Kale, MEB sertifikalı eğitimler vererek müşterilerine ehliyetli ustalar tarafından 10 numara hizmet verilmesini sağlıyor.
Kale Boya güvencesi: Kale Mantolama sistemini mükemmel tamamlayan Kale Boya, canlı renkleriyle binalara estetik bir görünüm katıyor. Dayanıklılığı ile öne çıkan Kale Boya, binaların uzun yıllar ilk günkü görünümünü korumasını sağlıyor. Üstün özellikleri ile binaların onarım masraflarını da azaltarak kullanım ömrünü uzatıyor.

 

Önceki İçerikKalekimden Her Yapıya Özel İdeal Çözüm: ‘1054 Technoflex
Sonraki İçerikYapılara Doğru Yalıtım Seçeneği Baumit’De

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz