Yale Ve Philips Hue İle Daha Akıllı Bir Ev Mümkün

0
356
yale philips hu ile daha akıllı evler

 

Yale ve Philips Hue  ile evlerinize hep yeni bir hava katın. Güvenliğin uzmanı Yale, akıllı aydınlatmada lider Philips Hue entegrasyonu sayesinde, kapının kilidi açıldığında ışıkların açıldığı, evden çıkarken ise ışıkları kapatan yeni sistem ile kullanıcıların hayatına değer katan bir yenilik daha geliştirdi. Ev erişimini ve aydınlatmayı entegre ederek, evde yaşanan tecrübeyi daha akıllı hale getiriyor.

Yale EMEA Genel Müdürü Kate Clark: ‘’ Ürünlerimizi sürekli geliştirmeye kendini adamış bir marka olarak, Philips Hue ile bu yeni ortaklığı duyurmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu, mevcut güvenilir iş ortakları portföyümüze kesinlikle olumlu bir katkı sağlayacak ve tüketicilerimize Linus® Akıllı Kilit için yepyeni özellikler sunacak” diye belirtiyor.

Yale Sync ve SR alarmları Signify’ın Philip Hue akıllı aydınlatma entegre çalışıyor. Çifte caydırıcılık oluşturmak için ışığı ve sesi birleştiren Philips Hue entegrasyonu, hırsızların korkuturken, ev sahiplerine evlerinin güvende olduğuna dair görsel güvence sunuyor.

Signify’da Philips Hue İş Grubu Lideri olarak çalışan Jasper Vervoort: “Akıllı aydınlatma sistemlerinde bir lider olarak, Philips Hue’yu akıllı evlerle daha da iç içe getiriyoruz. Bu sebeple, Yale gibi güçlü ortaklarımız ve “Hue Dostları” ekosistemimiz var. Yale ile akıllı kilitlerin ve akıllı aydınlatmanın avantajlarını birleştirerek tüketicilere güvenliği ve gönül rahatlığını bir arada sunuyoruz” diye açıklıyor.

 

Yale Linus® Akıllı Kilit,  Philips Hue akıllı aydınlatma teknolojisi  yaptığı entegre iş birliği ile  kullanıcıların hayatlarını basitleştirmeye  devam ediyor.

 

Kapısında Linus® Akıllı Kilit ve evinde bir Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi kurulu olduğu sürece,kullanıcılar  bu yeni özelliklerin keyfini çıkarabilecek;

  • Evinize Hoş Geldiniz: Kapınız otomatik olarak açıldığında, ışıklarınız da açılacak ve güzel bir karşılama göreceksiniz.
  • Evden İçiniz Rahat Ayrılın: Evden çıkarken Yale Akıllı Tuş Takımınızda yapacağınız tek dokunuşla kapınızı kilitleyin, ışıklarınız da otomatik sönecektir. Işıklarınızı evdeymişsiniz gibi otomatikleştirin ve dışarıdayken de içiniz ferah olsun.
  • Misafirlerinizi Ağırlayın: Muhteşem bir şekilde açılan ışıklar ve cep telefonu veya tuş takımı aracılığıyla açılan bir kapı sayesinde misafirlerinizin evlerinden uzaktayken de evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayın.

 

Önceki İçerikKira Stopajı Nedir Nasıl Hesaplanır?
Sonraki İçerikOsram Prevaled İle Yeni Nesil Aydınlatma Performansı

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz