Dış Cephelerde Baumit CreativTop Farkı

0
268
Dış Cephelerde Baumit CreativTop Farkı
Baumit CreativTop

 Yaratıcı dış cephe tasarımları, gelişen farklı teknolojiler ile artık farklı bir boyuta taşındı. Özel dokularla şekillendirilebilen, son kat kaplama ürünleri profesyonellere sınırsız bir tasarım imkânı sunuyor.

Avrupa’nın mantolama devi Baumit yeni inovatif ürünü CreativTop ile dış cephelerde yaratıcı tasarımlar yapılmasına imkân sağlıyor. Çizgi dokulu, gölgeli, ince gözenekli, düz yüzeyli veya kaba dokulu gibi sayısız dış cephe dokusu uygulanabilen Baumit CreativTop yeni doku alternatifleri ile farklı karakterler yaratmak için de ilham veriyor. Bugüne kadar geliştirilmiş en inovatif doku alternatiflerini barındıran Baumit CreativTop, sınırsız tasarım imkânı ile yaratıcılığı ön plana çıkarıyor. Kullanıma hazır ve farklı dokularla şekillendirilebilen bu inovatif son kat kaplama çözümü, farklı tane boyutuna sahip altı ürünle kaba dokudan ipeksi görünüme sahip cephelerin tasarlanmasına imkân tanıyor:

İklim Etkilerine Karşı Dirençli, Uzun Ömürlü Çözüm 

888 farklı renk tonu alternatifine sahip Baumit CreativTop dış cephelere; mükemmel renk dayanıklılığı ve UV’ye karşı direnç, iklim etkilerine karşı direnç, ayrıca boya gerektirmeme, daha fazla dayanıklılık ve uzun ömür, yüksek su iticilik gibi avantajlar da sunuyor.

Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilen Baumit CreativTop, ısı yalıtım sistemleri, eski ve yeni uygulanmış mineral esaslı sıva ve sıva altı harç, beton üzerinde son kat olarak ya da organik bağlayıcılı sıva altı harçların, kaplamaların veya tamir sıvalarının yüzeyini düzeltmeye de yardımcı oluyor.

Önceki İçerikTürkiye, Yeşil Bina Sayısında Avrupa’da İlk Sırada
Sonraki İçerikEgepen Enerji Tasarrufu Uygulaması ile Yakıt Masrafınızı Düşürüyor

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz