Kastamonu Entegre Doorfr Yanmaya Dayanıklı Panel İle İç Mekânlar

0
400
yanmaya dayanıklı panel nedir

Kastamonu Entegre Doorfr, geliştirdiği inovatif ürünlerle katma değerli ürün yelpazesini arttırmaya devam ediyor. Başta kapı paneli olmak üzere pek çok mobilya ve dekorasyon ürününde kullanılabilen DOORFR paneller, 30 dakikaya varan yanma dayanımı ile güvenlik ve doğallığı bir arada sunma imkanı veriyor.

Ağaç bazlı panel sektörünün yarım asırlık global lideri Kastamonu Entegre, yeni teknolojiler ve son trendlerden ilham alan ürünleriyle sağlıklı, güvenli ve estetik yaşam alanlarına katkıda bulunmaya devam ediyor. Ahşabın doğallığını ve sıcaklığını iç mekânlarla birleştirerek doğadan hayata köprü olan marka, dekor çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca hitap eden ürünleri insanların beğenisine sunuyor.

Özel tutkal formülü ile yonga levhada yanmaya dayanımı bir üst seviyeye çıkartan Kastamonu Entegre, DOORFR panel ürünü ile çok çeşitli iç mekân tasarımlarına imkân tanıyor. Başta kapı paneli olmak üzere pek çok mobilya ve dekorasyon ürününde kullanılabilen 35 mm kalınlığa sahip özel ölçülü bu panel, 30 dakikaya varan yanma dayanımı ile iç mekân güvenliğine önemli katkıda bulunuyor.

Teknik Özellikler

  • TS EN 13501-1+A1

Yangına Tepki Sınıflandırması (TS EN 13823): B s1 d0

  • TS EN 13501-1+A2

Yangına Dayanım Sınıflandırması (TS EN 1634-1): EI30

  • Panel ölçüsü: 35 x 930 x 2100 mm
Önceki İçerikUğurlu Dükkan Home Villaları!
Sonraki İçerikSulu Radyant Paneller İle Isıtmada Minimum Enerji Sarfiyatı, Maksimum Konfor

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz