REHAU’dan Pencerelere Sofistike Bir Yaklaşım

0
107
REHAU’dan Pencerelere
REHAU’dan Pencerelere Sofistike Bir Yaklaşım

Etkileyici sadeliği ile yaşam alanlarına, evlere yeni ve ferah bir dokunuş sağlayan Panorama Swing-Design, her biri ayrı olarak taşınabilir, açılabilir, bir noktada toplanabilir kanatlarıyla kullanım ve temizlik kolaylığı sağlıyor.

REHAU; pencere, bina teknolojisi ve inşaat mühendisliği alanlarında sofistike  çözümleri ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. İç ve dış mekanlar arasında maksimum açıklığın elde edilmesini sağlayan sürgülü çözüm sistemi Panorama Swing-Design, etkileyici sadeliği ile yaşam alanlarına, evlere yeni ve ferah bir dokunuş sağlıyor.  Panorama Swing-Design, her biri ayrı olarak taşınabilir, açılabilir ve bir noktada toplanabilir kanatları ile özel tasarım imkanına sahip olmasının yanı sıra, hem çift hem de üç camlı birimler de içeriyor. Uygun maliyeti ve hızlı montaj sistemi ile de ön plana çıkan Panorama Swing-Design, kullanım ve temizlik kolaylığı ile dikkat çekiyor.

Panorama Pencereler
Panorama Swing Design

Küçük binalardan büyük binalara, özel konutlardan endüstriyel tesislere kadar birçok alanda kullanılan Panorama Swing-Design, evdeki tüm odalara uygulanabiliyor.  Panorama Swing-Design  yaşam alanlarının haricinde sağladığı geniş açıklık sayesinde özellikle iç ve dış mekanları arasında bir bağ kurmak isteyen restoranlar ve dükkanlar için de son derece kullanışlı bir tasarım oluşturuyor.

Yalın Görünümü İle Dikkat Çekiyor

Yerden tasarruf sağlayan özel teknolojisi sayesinde, mekan içerisinde rahatsız edici çıkıntı detayları oluşturmadan mükemmel bir açıklık oluşturan Panorama Swing-Design,  özel gizli menteşe ve aksesuarlarıyla sade bir görünüm sunuyor.

Önceki İçerikHifyber, Ofis Binalarının İç Mekân Hava Kalitesine Dikkat Çekiyor!
Sonraki İçerikTAV İnşaat’ın Bahreyn Havalimanı Projesine İki Ödül

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz