Hager’den Şık Tasarımlı Elektirik Panoları

0
287
Hager’denŞık Tasarımlı Elektirik Panoları Sizlere Sunuyoruz
Hager

Akıllı bina otomasyo çözümleri alanında kulanıcıllarına lüx ve teknoloji vaat eden Hager; şık tasarımı ve çoklı entegreli dağıtım panoları ile gayrimenkul sektöründe teknoloji alanındaki tüketim standartlarını yeniden tanımlıyor.

Üretilen  yeni panoların şık tasarımı ile gayrimenkul sektörüne yeni bir hava katması amaçlanıyor.

Hager’in üretiği entegreli dağıtım panoları şık tasarımıyla yaşadığımız alanlara daha fazla estetik kazandırırken aynı zamanda ortamın görüntüsünü bozan endüstriyel görünümlü panolardan da kurtarmış oluyor.Entegre edilen bu sistem , zayıf akım kısmında bulunan fiber ve tv çıkışı gibi farklı fonksiyonların tek bir bağlantı üzerinden kontrol edilebilmesini sağlıyor.

Hager Elektirkli Panoları
Hager Elektirikli Panolar

Panolar Dolap Şeklinde

Güvenli Yapısı, kulanımındaki konfor özelliği ve sağladığı tasaruf artıları ile özellikle pandemi sürecinden geçtiğimiz bu dönemlerde, kulanıcılarından sıkca talep gören akıllı ev teknojilerine bir yenisi daha eklendi.

Dünyada teknolojiy bağlı olarak değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda  Hager Group Türkiye, tarafından tasarlanıp üretimi tamamlanan elektirik panoları yeni görünümü ile dolap arkalarına yada altlarına saklamaktan kurtuluyor.

Pratik ve Modern Çözümler

 

Var olan elektrik panolarının kaba görüntüsü ve kablo dağınıklığına pratik ve estetik bir çözüm  sunan yeni multimedya dağıtım panoları, kablolarınızı görüntü kirliliğinden çıkıp dekoratif bir tasarımın parçası haline getiriyoruz. Görünmeyen  bir yöntemle kablolarınızdan kurtulmanızı sağlıyoruz .

Önceki İçerikBodrum’da dönüşüm başladı
Sonraki İçerikSaten Alçı

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz