Tüm İklimlendirme Sistemleri Viko Termostat Çözümleri İle Sizin Kontrolünüzde …

0
257
viko termostat ürünleri nelerdir

Thea IQ otomasyon ürünleri ile hayatı kolaylaştıran yenilikler sunmaya devam eden VİKO, tüm mekanlarda iklimlendirme sistemlerinin kontrolünü sağlayan KNX Viko Termostat Çözümleri ile yaşam alanlarına konfor getiriyor.

viko termostat ürünleri nelerdir

İklimlendirme çözümlerine ister ev ister ofis olsun tüm yaşam alanlarında özellikle yaz aylarında büyük ihtiyaç duyuluyor. Bulunduğunuz ortamın daima istediğiniz ısıda kalması için de termostat çözümleri etkili oluyor. Fancoil, yerden ısıtma, split klima, VRV/VRF sistemleri, trench heater gibi en karmaşık iklimlendirme sistemlerine bile uyum sağlayabilen Thea IQ KNX Termostat, esnek yazılım algoritması ve modüler yapısı sayesinde hem enerji verimliliği hem de konfor sağlıyor.

Thea IQ Termostat, iklimlendirme sistemlerini kontrol eden ürünler ile direkt haberleşebiliyor ve sahip olduğu dijital LCD ekran ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayarak fark yaratıyor.

Thea IQ KNX termostat; opak beyaz, metalik beyaz, krem, füme, dore, antrasit, siyah renk opsiyonları ile dekorasyonunuzu da tamamlıyor.

Önceki İçerikTeras Ve Balkonlarda Kaplama Üzeri Su Yalıtımı İçin Kalekim’den, İdeal Çözüm: ‘İzopur Trans’
Sonraki İçerikKalebodur, Stromboli İle Mekanlar Daha Ferah Daha Dinlendirici

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz