Egepen Deceuninck Dekor Lambri İle Duvarlarınıza Hayat Veriyor

0
378
lambri duvar nedir

Egepen Deceuninck’in iç ve dış mekanlara kolaylıkla uygulanabilen ve her zevke hitap eden estetik yalıtım malzemesi ‘Dekor Lambri’ ile duvarlarınız hayat buluyor Evinin dekorasyonu için alternatif fikirler arayanlar, Egepen Deceuninck’in farklı mekanların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarladığı dekor lambrileri ile duvarlarına hayat katıyor. Dekor Lambri, hem yalıtım malzemesi olması hem de dekoratif yapısı ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

dekor lambri nedir

Ahşap ile gelen doğallık
Dekor Lambri, ahşap görünümü ile doğanın izlerini duvarlarınıza taşıyor. Antik meşe, kiraz, altın meşe, fındık gibi birçok farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan dekor lambriler evinde doğallık arayanların son gözdesi. İç mekan dekorasyonunda da kullanılabilen desen baskılı lambriler yaşam alanlarına şık ve temiz görünüm kazandırıyor.
Dekor lambri ile daha sıcak mekanlar
Dekor Lambri, duvarlarınızı tekdüzelikten kurtarmak için de birebir. Ahşap görünümü ile evinizi daha sıcak mekanlara dönüştüren lambriler, estetik ve samimi havası ile öne çıkıyor.

Önceki İçerikKalekim, Uultrafuga Flex İle Üstün Derz Dolgu Özelliklerini Tek Üründe Topladı
Sonraki İçerikKalekimden Her Yapıya Özel İdeal Çözüm: ‘1054 Technoflex

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz