Oral Mimarlık 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülünü Aldı

0
216
Oral Mimarlık 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülünü Aldı

9 Aralık 2021 Istanbul, P & A Wood – Rolls-Royce Motor Cars ile işbirliği içerisinde düzenlenen 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri sonuçları 2 Aralık’ta Londra’da düzenlenen törenle açıklandı. Türkiye’den Oral Mimarlık, yarışmada Nişantaşı’nda gerçekleştirdiği Değer 16 Residences  ile ‘Türkiye En İyi Konut İç Dekorasyon Ödülü’ kategorisinde ‘5 Yıldız’ alarak Türkiye için kategorisindeki en büyük ödüle layık görüldü.

Oral Mimarlık 2021 Avrupa Gayrimenkul Ödülünü Aldı
Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri , gayrimenkul ve emlak sektöründe faaliyet gösteren şirketler arasında en yüksek seviyede başarı gösterenlere verilen dünya çapında ünlü bir mükemmellik ödülü. Bu ödüller, çok çeşitli gayrimenkul disiplinlerinde uzmanlaşmış deneyimli profesyonellerden oluşan bir jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda her sene veriliyor.

 

İlgili Link: Eminevim 600 Bin TL’lik Ev Hediye Etti 

 

Oral Mimarlık tarafından tasarlanan Nişantaşı’nın özgün ve modern binası Değer 16 Residences; her bir küçük detay için gösterilen özen ve iç mekân tasarımındaki ayrıcalıklar ile farklı bir yaşam alanı ve konforu sunuyor. 8 katlı, rezidans olarak yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamak üzere tasarlanan Değer 16, “rahat, konforlu, üst düzey yaşam” felsefesini destekleyecek şekilde dekore edildi.

 

İlgili Link: Uğurlu Dükkan Home Villaları 

 

Oral Mimarlık ortakları Y. M17imar Kerem Oral ve Emre Oral, kazandıkları ödül hakkındaki görüşlerini “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri jürisinin çalışmamızı takdir ederek ödüle layık bulmalarından dolayı çok memnunuz. Değer 16 Residences, Nişantaşı’nda çevresine değer katan ve hayat veren modern tasarımın güzel bir örneğini temsil ediyor, ayrıca konut iç mekân tasarımında canlılık ve başarıyı ifade ediyor ” şeklinde belirttiler.

Önceki İçerikİskân Nasıl Alınır
Sonraki İçerikTürkiye İMSAD, Anadolu’daki STK’ları ve Yerel Kurumları Sürdürülebilir Kalkınma İçin Bir Araya Getirdi

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz