Müşteri Tecrübesinde Harikalık Mükafatı Eminevim’in Oldu

0
296

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının muvaffakiyetlerinin ödüllendirildiği Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E Awards Töreni’nde Müşteri Tecrübesi Harikalık Ödülü’ne Eminevim layık görüldü ve hizmet verdiği dalın birincisi oldu.

Şikayetvar tarafından düzenlenen ve 48 farklı bölümden müşteri tecrübesini en güzel halde yöneten ulusal ve milletlerarası markaların ödüllendirildiği A.C.E Awards Merasimi, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirildi. Yıllık 1 milyon 200 bin anket temel alınarak hazırlanan Müşteri Tecrübe Endeksi araştırması sonuçlarına nazaran, tüketicisine harika müşteri tecrübesi yaşatan markaların yer aldığı merasimde, hizmetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla sürdüren Eminevim, birinci olarak “Diamond Ödülü”ne layık görüldü. Aldığı mükafatla Faizsiz Finansman Sistemi kategorisinin en yeterlisi olan Eminevim, tıpkı vakitte müşteri tecrübesinde 96,3’lük puanıyla yalnızca bölümünde değil tüm dallarda en yüksek puana ulaşan tek firma oldu.

Açık ve şeffaf bir müşteri memnuniyeti siyaseti uygulayan Eminevim, Müşteri Tecrübesi Harikalık Mükafatı ile hizmet verdiği kesimde de en başarılı firma oldu.

 

Önceki İçerikPerde Duvar
Sonraki İçerikYabancıya konut satışı maksadı 20 milyar dolar

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz