Ev İçi Kamera Sistemi Fiyatları

0
123
Ev İçi Kamera Sistemi
Ev İçi Kamera Sistemi Fiyatları | İnşaat Burada

Ev içi kamera sistemi fiyatları konusunda sizlere ilk olarak bu tür kameraların sahip oldukları özelliklere göre değişken fiyatlarda karşımıza çıktığını söylemek isteriz. Yani her kamera farklı özelliklere sahip olduğu ve değişik avantajla sağladığı için fiyat farklılıkları gösterebilir. Bu nedenle kesin fiyatlara ulaşmak için öncelikle nasıl bir kamera istendiğine karar verilmesi önemli bir konumda yer alır. Bu şekilde fiyatları netleştirmek ve buna göre bir alım yapmak daha doğru olacaktır.

Ev İçi Kamera Sistemi Fiyatları Nelerdir?

İç mekan kamera sistemlerinde her kamera kendi içerisinde farklı özellikler sahiptir. Örneğin bir kamera Full HD görüntü kaydı yaparken diğeri sadece HD kayıt yapabilir. Bu nedenle fiyat konusunda daha net bilgiler edinmek için satın alınacak kameranın özelliklerinin belirlenmesi gerekir. Görüldüğü gibi iç mekan kamera sistemlerinde fiyata etki eden birtakım değişkenler vardır. Bu değişkenlerin netleştirilmesi fiyatların da netleştirilmesine olanak sağlar. Şimdi, iç mekan kameralarda fiyatlara etki eden değişkenlere daha yakından bakalım.

  • Çözünürlük kalitesi
  • Kayıt zamanı
  • Gece görüşü
  • Lens açısı
  • Sistem içerisinde yer alan kamera sayısı
  • Üretiminde kullanılan malzemeler
  • LED aydınlatma özelliği

İç mekan kameraların fiyatlarının değişmesinde genel olarak bu kriterler etkili olur. Yani kameraların özellikleri arttıkça fiyatları da artar. Örneğin yukarıda yer alan özelliklere sahip bir kamera sistemi ortalama 2 bin TL civarında karşımıza çıkar. Sistemde 4 kamera yer alır ve Full HD görüntü kalitesi sunar. Gece görüşü olan sistemde bir de kayıt cihazı bulunur ve kayıt edilen görüntüler bu cihazda saklanır.

Ev içi kamera sistemleri her geçen gün daha geniş bir kullanım sunmakta ve özellikle bebekli evlerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Evlerinde bakıcıları ile çocuklarını yalnız bırakan ebeveynlerin çok fazla tercih ettiği ev içi kamera sistemleri, aynı zamanda geniş bir güvenlik kontrolü sağlanmasında etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Ebeveynler kameralara işteyken dahi bağlanabilmekte ve ev içinde olan biteni net görüntüler ile izleyebilmektedir. Belki de en çok tercih edilmelerinde neden tam olarak budur.

Önceki İçerikPafta Nedir?
Sonraki İçerikHakediş Nedir? Nasıl Yapılır?

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz